Jest to strona archiwalna "Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY", aby wrócić na nową stronę kliknij tutaj

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Miasta Zielonka,
Drodzy Sąsiedzi,

informuję, iż w najbliższych dniach nasza strona internetowa będzie zmieniała swój wygląd ze strony komitetu na stronę informacyjną naszej inicjatywy MIESZKAŃCY. Na stronie będziemy informowali Państwa o naszej działalności, wydarzeniach przez nas organizowanych jak również będzie to strona informacyjna o działaniach naszych radnych w Radzie Miasta Zielonka. 

Strona ta nie będzie tylko i wyłącznie platformą informacyjną - będziecie mieli Państwo również możliwość komentowania naszych propozycji po to żebyśmy mogli wymieniać nasze poglądy i sugestie, wymieniać się spostrzeżeniami i opiniami. Na stronie znajdziecie Państwo uzasadnienia, projekty uchwał, stanowiska i nasze opinie.

Już dziś gorąco zachęcam do odwiedzin naszej strony w nowej odsłonie. Jednocześnie proszę o chwilę cierpliwości. Liczę, że jeszcze w tym tygodniu będziecie mogli Państwo zobaczyć nową stronę MIESZKAŃCY.ORG.PL

Z poważaniem
Kamil Michał Iwandowski


TREŚĆ PODZIĘKOWANIA KANDYDATA NA BURMISTRZA Komitet MIESZKAŃCY to lokalny, bezpartyjny komitet wyborczy wyborców, który tworzą Wasi sąsiedzi, osoby które znacie, ludzie o zróżnicowanych światopoglądach, w różnym wieku, wykonujący różne zawody i posiadający bogate doświadczenia zawodowe. Niezwykli w swoim społecznym zaangażowaniu i chęci poświęcenia swojego czasu naszemu miastu i jego mieszkańcom.

Nazwa jaką przyjęliśmy mówi wprost o całkowicie lokalnym charakterze naszej przyszłej działalności. MIESZKAŃCY nie reprezentują żadnej partii, partyjnej listy, naszym zdaniem w lokalnej działalności nie ma miejsca na ideologię i instrukcje partyjne.
Nie jesteśmy również związani z innymi podmiotami powiatowymi i lokalnymi stowarzyszeniami, fundacjami czy klubami, jesteśmy po prostu mieszkańcami miasta Zielonka.

Od 2012 roku konsekwentnie przygotowujemy się do pełnienia tej funkcji, poznajemy funkcjonowanie samorządu. Kadencja burmistrza i rady miasta to nie 4-letnie studium przygotowawcze, forma kształcenia czy podnoszenia swoich kompetencji, tylko czas na konkretne działania.
Stoimy na stanowisku, iż nowi Radni i Burmistrz powinni od pierwszego dnia sprawowania swojej funkcji, rozpocząć z zapałem pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Nasze miasto potrzebuje rzetelnej pracy, odpowiedzialnych decyzji podpartych właściwymi kompetencjami, pozytywnej energii, świeżego spojrzenia i wsłuchiwania się w sugestie oraz problemy mieszkańców, ich rozwiązywania i zaangażowania dla poprawy jakości życia nas wszystkich mieszkańców miasta Zielonka.

MIESZKAŃCY - dobry wybór!

KANDYDACI
 1. Kandydat na Burmistrza
  Kamil Michał Iwandowski
 2. Okręg nr 1
  Krzysztof Tomkiel
 3. Okręg nr 2
  Renata Ochocińska
 4. Okręg nr 3
  Sławomir Kacperski
 5. Okręg nr 4
  Damian Rydzewski
 6. Okręg nr 5
  Katarzyna Wawrzonkiewicz
 7. Okręg nr 6
  Renata Szczęsna
 8. Okręg nr 7
  Przemysław Zach
 9. Okręg nr 8
  Jacek Grabowski
 10. Okręg nr 9
  Joanna Nicole-Urbanowicz
 11. Okręg nr 10
  Jarosław Bagniuk
 12. Okręg nr 11
  Sławomir Moczarski
 13. Okręg nr 12
  Jerzy Barbarski
 14. Okręg nr 13
  Dorota Łachowska
 15. Okręg nr 14
  Gabriela Wiśniewska
 16. Okręg nr 15
  Agnieszka Mońka