Jest to strona archiwalna "Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY", aby wrócić na nową stronę kliknij tutaj

Agnieszka Mońka - okręg nr 15


Okręg nr 15
to obszar ograniczony: Al. Piłsudskiego do granicy miasta Zielonka - Ząbki, granicą miasta Zielonka - Ząbki i granicą miasta Zielonka – Marki do Al. Piłsudskiego.

W granicach okręgu znajdują się:
a) część ulicy Marecka od ronda "Harley’a" do ul. Zachodniej;
b) całe ulice: Kaszubska, Ceglana, Zaciszna, Czereśniowa, Letniskowa, Świerkowa, Pustelnicka, Obrońców Warszawy, Warmińska, Saperów, Gdyńska, Zaciszna, Zagłoby, Mazurska, Pomorska, Kujawska, Orla, Zachodnia, Drewnicka, Graniczna, Wiejska, Wiosenna, Przesmyk, Dolna, Letnia. 




„Zadbana, czysta i piękna Zielonka.”


Pochodzę z wielodzietnej rodziny. Praca dla innych oraz pomoc potrzebującym to wartości, które rodzice zaszczepiali we mnie od dziecka. Przez ostatnie 5 lat pracowałam w firmie szkoleniowo - doradczej, gdzie pozyskiwałam środki finansowe z funduszy europejskich m.in. dla organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń i spółdzielni socjalnych. Praca z ludźmi i dla ludzi, to sens moich działań.

Jako radna chcę zadbać o stan dróg, chodników, oświetlenie oraz estetykę naszego miasta. Mieszkańcy mojego okręgu doskonale wiedzą, jak ważne jest usprawnienie komunikacji tego obszaru. Bezpieczne drogi do szkół i zagospodarowanie przestrzeni jest tu niezbędne.

Oddając na mnie głos w obecnych wyborach, pozwolą mi Państwo skierować uwagę władz na problemy naszego rejonu i skutecznie je rozwiązać.


W Radzie Miasta Zielonka zajmę się obszarami: 
- wsparcia lokalnych przedsiębiorców i inwestorów, 
- organizacji pozarządowych,
- funduszy zewnętrznych,
- utrzymaniem czystości i porządku oraz estetyką miasta.


Galeria zdjęć:
KANDYDACI
  1. Kandydat na Burmistrza
    Kamil Michał Iwandowski
  2. Okręg nr 1
    Krzysztof Tomkiel
  3. Okręg nr 2
    Renata Ochocińska
  4. Okręg nr 3
    Sławomir Kacperski
  5. Okręg nr 4
    Damian Rydzewski
  6. Okręg nr 5
    Katarzyna Wawrzonkiewicz
  7. Okręg nr 6
    Renata Szczęsna
  8. Okręg nr 7
    Przemysław Zach
  9. Okręg nr 8
    Jacek Grabowski
  10. Okręg nr 9
    Joanna Nicole-Urbanowicz
  11. Okręg nr 10
    Jarosław Bagniuk
  12. Okręg nr 11
    Sławomir Moczarski
  13. Okręg nr 12
    Jerzy Barbarski
  14. Okręg nr 13
    Dorota Łachowska
  15. Okręg nr 14
    Gabriela Wiśniewska
  16. Okręg nr 15
    Agnieszka Mońka