Jest to strona archiwalna "Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY", aby wrócić na nową stronę kliknij tutaj

Renata Ochocińska - okręg nr 2


Okręg nr 2 
to obszar ograniczony: ul. Armii Krajowej (granica – żaden z domów nie wchodzi w obszar okręgu) do ul. Wojska Polskiego, od ul. Wojska Polskiego do granic miasta tj. ul. Budniczej, granicą miasta do Al. Piłsudskiego, Al. Piłsudskiego do ul. Wyszyńskiego, od ul. Wyszyńskiego do linii kolejowej Zielonka – Warszawa Rembertów, linią kolejową do ul. Armii Krajowej oraz Osada Gajówka i Mokry Ług.

W granicach okręgu znajdują się:
a) części ulic: Wojska Polskiego od 42 do 79, Wrzosowa od 25 do 92 (numery parzyste i nieparzyste), Paderewskiego od 51 do 120 (parzyste i nieparzyste), Wilsona od 44 do końca (parzyste i nieparzyste), Waryńskiego 30 do końca (parzyste i nieparzyste), Armii Ludowej od 46 do końca (parzyste i nieparzyste);
b) całe ulice: Akacjowa, Brzozy - Brzeziny, Kasztanowa, Leszczynowa, Klonowa, Bankowa, Rolna, Kresowa, Sosnowa;
c) Osada Mokry Ług i Osada Gajówka.„Dbajmy o rodzinę!”


Mam 51 lat, jestem osobą energiczną, pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Nie boję się działania, całym sercem angażuję się w to, co robię. W Zielonce Bankowej mieszkam od dzieciństwa. Swoja edukację rozpoczęłam w Szkole Podstawowej nr 1, był to także czas mojego uczestnictwa w harcerstwie. Następny etap nauki to liceum im. Bolesława Chrobrego w Warszawie. Skończyłam również dwie szkoły – w zakresie handlu oraz finansów i rachunkowości.

Od ponad 20 lat pracuję w prywatnej firmie, gdzie aktualnie jestem kierownikiem biura handlowego tej firmy. Mam wiele pasji, kocham muzykę w szczególności muzykę poważną. Lubię podróżować i poznawać nowe oblicza otaczającego nas świata.

Najważniejszą wartością w moim życiu jest rodzina. Znam z własnego doświadczenia problemy dnia codziennego i troski rodzin wielodzietnych. Dlatego też w radzie miasta zajmę się lokalną polityką pro-rodzinną. Stoję na stanowisku, iż każde dziecko oraz każda rodzina powinny być ważne dla władz miasta. Dostępność do przedszkoli i żłobków, edukacja, zajęcia dodatkowe, sport, zajęcia hobbystyczne, miejsca rozrywki i zabawy, miejsca przeznaczone dla młodych rodziców, dostępność do kultury, bezpieczeństwo w szkołach i przedszkolach to tylko niewielka część kwestii, którymi zajmę się w ramach wdrażania realnej, lokalnej polityki pro-rodzinnej. Równie ważną dla mnie kwestią jest zachęcanie młodych ludzi do osiedlania się na stałe w Zielonce

Moim celem dla okręgu nr 2  jest poprawa stanu ulic, chodników i estetyki Zielonki Bankowej oraz zorganizowanie bezpiecznej drogi do szkoły dla naszych dzieci. 


W Radzie Miasta Zielonka zajmę się obszarami:
- lokalnej polityki pro-rodzinnej,
- kultury,
- spraw osób niepełnosprawnych,
- budżetu.


Galeria zdjęć:
KANDYDACI
 1. Kandydat na Burmistrza
  Kamil Michał Iwandowski
 2. Okręg nr 1
  Krzysztof Tomkiel
 3. Okręg nr 2
  Renata Ochocińska
 4. Okręg nr 3
  Sławomir Kacperski
 5. Okręg nr 4
  Damian Rydzewski
 6. Okręg nr 5
  Katarzyna Wawrzonkiewicz
 7. Okręg nr 6
  Renata Szczęsna
 8. Okręg nr 7
  Przemysław Zach
 9. Okręg nr 8
  Jacek Grabowski
 10. Okręg nr 9
  Joanna Nicole-Urbanowicz
 11. Okręg nr 10
  Jarosław Bagniuk
 12. Okręg nr 11
  Sławomir Moczarski
 13. Okręg nr 12
  Jerzy Barbarski
 14. Okręg nr 13
  Dorota Łachowska
 15. Okręg nr 14
  Gabriela Wiśniewska
 16. Okręg nr 15
  Agnieszka Mońka