Jest to strona archiwalna "Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY", aby wrócić na nową stronę kliknij tutaj

Sławomir Kacperski - okręg nr 3


Okręg nr 3  
to obszar ograniczony: bocznicą kolejową do ul. Wojska Polskiego, od ul. Wojska Polskiego do ul. Armii Krajowej, od ul. Armii Krajowej do linii kolejowej Warszawa Rembertów-Zielonka, linią kolejową Warszawa Rembertów – Zielonka do bocznicy kolejowej oraz Osiedle „Wituś”, ul. Armii Krajowej w całości jest częścią okręgu. 

W granicach okręgu znajdują się:
a) części ulic: Wojska Polskiego od 22 do 40, Wrzosowej od 2 do 33 (parzyste i nieparzyste), Paderewskiego od 32 do 45 (parzyste i nieparzyste), Wilsona od 21 do 42 (parzyste i nieparzyste), Waryńskiego od 17 i 26 do 57A (parzyste i nieparzyste), Armii Ludowej od 14 do 43 i 44 (parzyste i nieparzyste);
b) całe ulice: Armii Krajowej, Brzozowa, 11 listopada;
c) całe Osiedle Wituś tj. ulice: Tenisowa, Jarzębinowa, Jagodowa, Malinowa, Poziomkowa, Olimpijska, Maratończyków, Piłkarska, Sprinterska.
„Zielonka dobrze skomunikowana.”


Z Zielonką jestem związany od dzieciństwa. Mieszkam w Zielonce Bankowej. Mam wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii zarządzania produkcją. Pracuję w dużym prywatnym przedsiębiorstwie na stanowisku managera wdrażania produktów, również autorskich.

Przez wiele lat uczestniczyłem w życiu szkolnych społeczności, aktywnie uczestnicząc w pracach Rad Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zielonce i Miejskim Gimnazjum w Zielonce. Za swoją pracę na rzecz społeczności szkolnej otrzymałem szkolne odznaczenie „Przyjaciel szkoły”. Byłem również konsultantem dydaktycznym w zakresie Komunikacji Medialnej w Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Aktualnie łączę pracę zawodową z pasją, jestem trenerem piłki nożnej dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Jestem współzałożycielem szkółki piłkarskiej - Dziecięcej Akademii Futbolu w Zielonce, która w swojej misji propaguje wychowanie najmłodszych dzieci w duchu sportu i zdrowego trybu życia.

Z racji wykształcenia interesuję się szeroko rozumianymi zagadnieniami technicznymi i innowacyjnością. W wolnych chwilach jeżdżę na długie wycieczki rowerowe, zimą zaś oddaję się pasji jazdy na snowboardzie.

Kandyduję, ponieważ moim dążeniem jest Zielonka bezpieczna, przyjazna mieszkańcom - miasto idealne do spędzania wolnego czasu, wypoczynku, zamieszkania i życia dla wszystkich jego mieszkańców. Kwestiami priorytetowymi w radzie będą dla mnie trzy ważne obszary: infrastruktura drogowa, transport publiczny i bezpieczeństwo. Chcę dla naszego miasta poprawy stanu dróg, podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców poprzez rozwój monitoringu zwłaszcza w Zielonce Bankowej, jak również efektywnego transportu publicznego, zarówno dziennego jak i nocnego.

Będę godnie i sumiennie reprezentował Państwa sprawy jako radny kadencji 2014 - 2018.


W Radzie Miasta Zielonka zajmę się obszarami:
- infrastruktury drogowej,
- bezpieczeństwa i porządku publicznego,
- transportu publicznego,
- kultury fizycznej i sportu. 


Galeria zdjęć:
KANDYDACI
 1. Kandydat na Burmistrza
  Kamil Michał Iwandowski
 2. Okręg nr 1
  Krzysztof Tomkiel
 3. Okręg nr 2
  Renata Ochocińska
 4. Okręg nr 3
  Sławomir Kacperski
 5. Okręg nr 4
  Damian Rydzewski
 6. Okręg nr 5
  Katarzyna Wawrzonkiewicz
 7. Okręg nr 6
  Renata Szczęsna
 8. Okręg nr 7
  Przemysław Zach
 9. Okręg nr 8
  Jacek Grabowski
 10. Okręg nr 9
  Joanna Nicole-Urbanowicz
 11. Okręg nr 10
  Jarosław Bagniuk
 12. Okręg nr 11
  Sławomir Moczarski
 13. Okręg nr 12
  Jerzy Barbarski
 14. Okręg nr 13
  Dorota Łachowska
 15. Okręg nr 14
  Gabriela Wiśniewska
 16. Okręg nr 15
  Agnieszka Mońka