Jest to strona archiwalna "Komitet Wyborczy Wyborców MIESZKAŃCY", aby wrócić na nową stronę kliknij tutaj

Przemysław Zach - okręg nr 7


Okręg nr 7 
to obszar ograniczony: ul. Słowackiego do ul. Łukasińskiego i ul. Długosza, od ul. Długosza do ul. Poniatowskiego, ul. Poniatowskiego do ul. Wyszyńskiego, ul. Wyszyńskiego do ul. Kolejowej, ul. Kolejową od nr 65 (numery nieparzyste), ul. Kolejową do linii kolejowej Warszawa - Białystok.

W granicach okręgu znajdują się:
a) części ulic: Kolejowej od 5 do 65 (tylko numery nieparzyste), Kołłątaja od 1 i 2 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Sienkiewicza od 1 i 2 do 12A i 25 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Kilińskiego od 2 i 3 do 26 i 33 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Skorupki od 1 i 2 do 23 i 28 (parzyste i nieparzyste) tj. do skrzyżowania z ul. Kolejową, Mickiewicza od 1 i 2 (parzyste i nieparzyste) do skrzyżowania z ul. Kolejową, Słowackiego do skrzyżowania z ul. Łukasińskiego;
b) całe ulice: Łukasińskiego, Długosza, Poniatowskiego, Literacka, Niecała, Bajkowskiego, Kosynierów, Fredry, Kraszewskiego, L. Janikowskiego.„Głos młodych w radzie miasta.”


Od dzieciństwa mieszkam w Zielonce. Aktualnie studiuję w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Jestem krwiodawcą oraz świadomym dawcą organów.

Także głos młodych powinien być reprezentowany w radzie miasta - dlatego chciałbym zająć się problemami i potrzebami młodzieży i młodych dorosłych. Zależy mi na tym, aby w Zielonce wszystkim mieszkańcom żyło się wygodnie, spokojnie i bezpiecznie, a oferta kulturalna była atrakcyjna i skierowana do szerokiego grona odbiorców. Jako radny chcę zając się sprawami młodzieży, w szczególności kwestią zagospodarowania czasu wolnego i stworzenia ciekawej i przyciągającej oferty kulturalno – rozrywkowej.

Jako wolontariusz akcji charytatywnej „Zielonka Pomaga Dzieciom”, pragnę rozwijać wolontariat wśród młodych ludzi, a poprzez takie działania promować miasto i jego walory. Chcę opracować plan zagospodarowania parku Dębinki, stworzyć miejsca piknikowe na terenie miasta i podwyższać jego atrakcyjność poprzez wykorzystanie naturalnych walorów.

Jestem młodym, pełnym energii mieszkańcem Zielonki i wierzę, że dadzą mi Państwo szansę na wykazanie się w samorządzie lokalnym.


W Radzie Miasta Zielonka zajmę się obszarami: 
- spraw młodzieży i ludzi młodych,   
- promocji miasta i jego walorów rekreacyjnych, 
- dostępności do kultury i rozrywki.


Galeria zdjęć:
KANDYDACI
 1. Kandydat na Burmistrza
  Kamil Michał Iwandowski
 2. Okręg nr 1
  Krzysztof Tomkiel
 3. Okręg nr 2
  Renata Ochocińska
 4. Okręg nr 3
  Sławomir Kacperski
 5. Okręg nr 4
  Damian Rydzewski
 6. Okręg nr 5
  Katarzyna Wawrzonkiewicz
 7. Okręg nr 6
  Renata Szczęsna
 8. Okręg nr 7
  Przemysław Zach
 9. Okręg nr 8
  Jacek Grabowski
 10. Okręg nr 9
  Joanna Nicole-Urbanowicz
 11. Okręg nr 10
  Jarosław Bagniuk
 12. Okręg nr 11
  Sławomir Moczarski
 13. Okręg nr 12
  Jerzy Barbarski
 14. Okręg nr 13
  Dorota Łachowska
 15. Okręg nr 14
  Gabriela Wiśniewska
 16. Okręg nr 15
  Agnieszka Mońka