Czy wiecie, że w Zielonce mamy basen? Naprawdę jest - AD AQUAM

2018-4-19

Dołączamy się do akcji promowania lokalnych przedsiębiorców. Wspierajmy nasz lokalny biznes. Mamy nową formę aktywności fizycznej w Zielonce - basen AD AQUAM. Zaciekawiona przedsiębiorczym pomysłem mieszkanki naszego miasta, poprosiłam właścicielkę basenu o kilka słów na temat tej inicjatywy!

AD AQUAM przy ul. Mickiewicza 24 to nowe miejsce na mapie Zielonki. Niepozorny z zewnątrz budynek kryje prawdziwą niespodziankę – BASEN, DWIE SAUNY (suchą i infrared) oraz SALĘ GIMNASTYCZNĄ. Kto by pomyślał, że tyle dobra może pomieścić typowa zielonkowska działka? Mówi pani Agnieszka Burcicka-Koc, lokalny przedsiębiorca i inicjatorka otworzenia basenu w Zielonce, która razem z mężem stworzyła to miejsce. 

Woda w basenie kąpielowym jest zasolona, dzięki czemu w pomieszczeniach nie unosi się charakterystyczny zapachu chloru. Zamontowane atrakcje wodne takie jak przeciwprąd, hydromasaż i wodospad z pewnością uprzyjemnią kąpiel i wypoczynek.

A sauny? Pachną drewnem i kuszą ciepłem… Szczególnie polecamy wieczorne saunowanie w piątki i soboty już od godz. 16:00. Za późno? Wygrzejemy je wcześniej, proszę nas tylko zawiadomić telefonicznie.

I jeszcze jedna nowina – oferta AD AQUAM skierowana jest WYŁĄCZNIE DO KOBIET (w wieku 16+). Jest to ukłon przede wszystkim w stronę tych pań, które czują się skrępowane w dużych obiektach dostępnych dla obu płci. W przytulnych, kameralnych, chociaż wcale nie małych wnętrzach AD AQUAM Klientki mogą się zrelaksować i zadbać o swoją kondycję przy pełnym poszanowaniu ich intymności.

AD AQUAM to nie tylko relaks i święty spokój, bowiem zapraszamy Klientki na poranne i wieczorne zajęcia grupowe i indywidualne w wodzie: AQUA AEROBIK, GIMNASTYKĘ ZDROWOTNĄ, NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA. Już wkrótce oferta zostanie poszerzona o kolejne, nieszablonowe zajęcia w wodzie i na sali gimnastycznej. Basen i sauny można też zarezerwować na wyłączność, np. na kilka godzin na spotkanie w zaprzyjaźnionym koedukacyjnym gronie.

Zapraszamy w poniedziałki w godzinach 14-22, a od wtorku do soboty w godzinach 7-22.

Wszystkie aktualne informacje dostępne są pod nr tel. 724 906 777 oraz na https://www.facebook.com/ad.aquam/

Serdecznie zapraszamy!
Agnieszka i Dariusz Koc, właściciele AD AQUAM

To niesamowite przedsięwzięcie. Gratuluję odwagi i pomysłu! Zachęcam tym samym wszystkich do polubienia strony AD AQUAM, a Panie do aktywnych odwiedzin. Wspierajmy nasz lokalny biznes. Ja się wybieram, a Wy drogie Panie? 

Joanna NICOLE-URBANOWICZ radna okręgu nr 9
klub radnych MIESZKAŃCY

Znajdź nas na Facebooku

FACEBOOK