A ty zagłosowałeś już na projekt w ramach Funduszu Obywatelskiego?

2018-9-20

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia głosowania na projekty „Funduszu Obywatelskiego Miasta Zielonka 2019". Wśród zgłoszonych projektów są dwa autorstwa naszych kandydatów na radnych i jeden, który powstał we współpracy z wolontariuszami przytuliska dla bezdomnych zwierząt.


Pierwszy projekt oznaczony nr. 6 to trampoliny zewnętrzne (wbudowane w podłoże) zlokalizowane na placach zabaw w dwóch częściach miasta. Realizacja projektu pomoże realizować zajęcia dzieciom i innym grupom wiekowym. To wspaniała zabawa i wzmacnianie kondycji. Autorkami projektu są: Anna Abramczyk, Ewa Kosińska, Renata Ochocińska i Gabriela Wiśniewska.

Kolejny projekt to oznaczony nr 7 - zakup klimatyzatorów do Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Zielonce. Doskonale wiemy, jak dużo czasu spędzamy, oczekując w kolejkach. Przebywanie w dusznych korytarzach nie sprzyja poprawie samopoczucia, jak też nie pomaga pracującemu tam personelowi. Klimatyzatory rozwiązałyby ten problem. Autorką projektu jest Renata Szczęsna.

Ogromna większość z nas lubi zwierzęta. W naszym mieście są zwierzęta potrzebujące pomocy. Projekt nr 10, pomagała współtworzyć Joanna Nicole-Urbanowicz. Zakłada zakup i montaż kontenerów socjalnych dla pracowników i wolontariuszy czasowego punktu przetrzymywania zwierząt na ulicy Krzywej. Kontener służyć ma pracującym tam osobom i wolontariuszom, którzy dbają i pomagają zwierzakom. Ten projekt jest przez nas wspierany ze względu na niezbędne dla wolontariuszy miejsce - zaplecze socjalne.

Zachęcamy do oddawania głosów na te 3 zgłoszone projekty.
Na stronie Zielonki (www.zielonka.pl) opublikowana jest karta do głosowania. Należy na niej zaznaczyć trzy projekty (nie mniej i nie więcej). Wypełnioną kartę (według umieszczonych na niej wskazówek) złożyć w jednym z wymienionych miejsc lub wysłać pocztą elektroniczną na adres: fundusz@zielonka.pl.

Uwaga, karta bez zaznaczenia x zgody na przetwarzanie danych osobowych jest nieważna.

EWA KOSIŃSKA
kandydatka na radną z okręgu nr 4
kww MIESZKAŃCY

Znajdź nas na Facebooku

FACEBOOK