Kolejny krok ku tańszym biletom okresowym "Warszawa +"

2018-8-13

Poczyniliśmy kolejny krok ku wdrożeniu programu "Warszawa +" w Zielonce. Projekt zakłada dopłaty do okresowych biletów miesięcznych dla mieszkańców Zielonki. W piątek 10 sierpnia złożyliśmy projekt uchwały wyrażający zgodę na podpisanie przez Burmistrza Miasta Zielonka porozumienia z Miastem stołecznym Warszawą. 

Czytaj dalej...

Pasjonat szachowy w Zielonce

2018-8-09

Już rok temu przechodząc ulicą Brzozy-Brzeziny zwrócił moją uwagę baner na jednym z domów: Akademia Kształcenia Umysłu w Zielonce i kartka na drzwiach domu turniej szachowy. Niesamowicie mnie to wówczas zaciekawiło, szkoła szachowa w Zielonce?

Czytaj dalej...

Samorząd powinien być bezpartyjny

2018-8-07

Zbliża się ważny czas dla naszych lokalnych społeczności. Czas wyborów, który niestety jest również często czasem małych i całkiem dużych „wojenek". Wybory, czy to do sejmu, senatu czy wybory samorządowe to, jak pokazują ostatnie lata nieustająca walka. Tylko czy tak rzeczywiście musi być? Czy wybory tak muszą wyglądać?

Czytaj dalej...

Odpowiedź burmistrza w sprawie biletu Warszawa+

2018-8-06

Na prośbę mieszkańców Zielonki, publikujemy odpowiedź udzieloną przez Burmistrza Miasta Zielonka w sprawie biletu Warszawa+

Czytaj dalej...

Bilet Warszawa+ coraz bliżej

2018-8-03

Przedstawiam Państwu aktualne ustalenia oraz informacje dotyczące biletu komunikacyjnego Warszawa+. Po długim czasie oczekiwania otrzymaliśmy od burmistrza odpowiedź na nasze pytania oraz analizę kosztów wdrożenia dopłat do biletów dla mieszkańców Zielonki.

Czytaj dalej...

Znajdź nas na Facebooku

FACEBOOK