.

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy Miasta Zielonka,
Drodzy Sąsiedzi,

nasza nowa strona nabierała zupełnie innego kształtu. Już dziś macie Państwo możliwość korzystania z wdrożonych już opcji: indywidualnych zestawień głosowań radnych, działalności radnych, podglądu składanych przez radnych pism i otrzymanych odpowiedzi, publikacji złożonych projektów uchwał przez klub radnych MIESZKAŃCY, działalności bieżącej. 

Serdecznie zapraszam do częstych odwiedzin naszej strony.

Z poważaniem
Kamil Michał IWANDOWSKIAktualności

Jak m.in. działają radni klubu radnych MIESZKAŃCY

2018-5-19

Żeby przybliżyć Państwu działania radnych naszego klubu, pragniemy przedstawić sprawozdanie radnego Jerzego BARBARSKIEGO z odbytego przez niego dyżuru w dniu 11 maja 2018 r. Należy nadmienić, że nasi radni jako jedyni radni pełnią dyżury regularnie raz w miesiącu i jedną sobotę na kwartał w Urzędzie Miasta Zielonka. 

Czytaj dalej...

Mieszkańcy Zielonki w hołdzie bohaterskim żołnierzom

2018-5-17

Dopiero po raz trzeci odbył się piknik patriotyczny w tzw. Lesie Żołnierzy Andersa, a już stał się symbolem przywiązania mieszkańców naszego miasta do tradycji. Członkowie grupy MIESZKAŃCY w tym radni miasta ponownie wzięli udział w uroczystych obchodach upamiętniających bohaterską postawę żołnierzy generała Andersa w bitwie pod Monte Cassino. 

Czytaj dalej...

Dlaczego poparliśmy ograniczenie sprzedaży alkoholu w godz. 23-6

2018-4-24

OŚWIADCZENIE

Dlaczego poparliśmy projekt uchwały o ograniczeniu nocnych godzin sprzedaży alkoholu w Zielonce? Wyjaśniam szczegółowo poniżej. Choć temat budził kontrowersje w naszym klubie radnych i grupie MIESZKAŃCY, argumenty przemawiające za wprowadzeniem takiego zakazu były bardzo silne. Co trzeba podkreślić, zakaz nie jest wprowadzony raz na zawsze. Musimy zweryfikować jak takie ograniczenie, wpłynie na rozwiązanie zgłaszanych nam problemów związanych z nocnymi, dzikimi „imprezami plenerowymi”. Argumenty, historię, informację kogo zakaz obejmie oraz wnioski dotyczące tej kwestii umieszczamy poniżej.

Czytaj dalej...

Czy wiecie, że w Zielonce mamy basen? Naprawdę jest - AD AQUAM

2018-4-19

Dołączamy się do akcji promowania lokalnych przedsiębiorców. Wspierajmy nasz lokalny biznes. Mamy nową formę aktywności fizycznej w Zielonce - basen AD AQUAM. Zaciekawiona przedsiębiorczym pomysłem mieszkanki naszego miasta, poprosiłam właścicielkę basenu o kilka słów na temat tej inicjatywy!

AD AQUAM przy ul. Mickiewicza 24 to nowe miejsce na mapie Zielonki. Niepozorny z zewnątrz budynek kryje prawdziwą niespodziankę – BASEN, DWIE SAUNY (suchą i infrared) oraz SALĘ GIMNASTYCZNĄ. Kto by pomyślał, że tyle dobra może pomieścić typowa zielonkowska działka? Mówi pani Agnieszka Burcicka-Koc, lokalny przedsiębiorca i inicjatorka otworzenia basenu w Zielonce, która razem z mężem stworzyła to miejsce. 

Czytaj dalej...

Poszatkowana ulica Okrzei...

2018-4-18

Zainteresował mnie problem mieszkańców ulicy Okrzei od ulicy Legionów do lasu. Fragment tej ulicy (jej nawierzchnia) niczym nie przypomina pozostałej części ulicy Okrzei. Kurz unoszący się za przejeżdżającymi samochodami nie pozwala mieszkańcom normalnie żyć, odpoczywać na własnej działce, brud na domach, po otwarciu okien wszędobylski kurz, a jesienią ulica tonie w błocie...

Czytaj dalej...

FACEBOOK